Кошик
85 відгуків
БровариЧкалова 3
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380931228358
Бижутерия и украшения из стали

Як вибрати розмір ланцюжка

Коротко про розмірах

Мінімальний розмір ланцюжка становить 40 см, а кожен наступний розмір збільшує її довжину на 5 див.
Ланцюжок довжиною в 40 см вважається дуже короткою, і так воно і є. Найімовірніше вона буде щільно облягати шию, що підійде далеко не всім, та й може зовсім не поєднуватися з наявними кулоном та іншим прикрасам. На чоловіках така довжина зовсім не виглядає.
Довжина 45 см теж вважається досить короткою і вимагає ретельного підбору аксесуарів – дрібних і непомітних.
50 см відноситься до середньої довжини. Цей розмір визнаний універсальним і найбільш виграшним для тих, хто віддає перевагу зручність носіння і різноманітність підвісок на ланцюжку. Ланцюжок завдовжки 55 см і більше вважається досить довгою. Як і короткий варіант, цей розмір підійде далеко не всім.

Правила вибору ланцюжка

При виборі ланцюжка слід обов'язково:

  • обмірити ширину шиї;
  • виміряти бажану довжину ланцюжка.

Щоб зробити заміри необхідно скористатися мірною стрічкою або звичайним шнурком – зафіксувавши потрібну довжину, ви зможете виміряти лінійкою і обчислити обхват шиї і розмір бажаної ланцюжка. Округляти рекомендується в більшу сторону, щоб прикраса не виявилося вам мало і не завдавало незручностей під час шкарпетки.
Для чоловіків будь-якого зростання і комплекції прекрасним варіантом буде розмір 50, а от представницям прекрасної статі вибрати прикрасу буває куди складніше. Багато ювеліри рекомендують вибирати ланцюжок не лише виходячи зі свого смаку і розмірних показників, але й віку, – на їх думку, короткі ланцюжки більше підходить молодим дівчатам, а от жінкам і жінкам старше варто вибирати ланцюжка достовірніше, які вигідно підкреслять зону декольте.
Що стосується подовжених варіантів від 55 см, їх найчастіше радять купувати високим і худим жінкам.

Кілька слів про ширині

Варто згадати і про різновиди їх ширини:

  • ширина 2-3 мм властива дуже тонким ланцюжках, які прекрасно поєднуються з дрібними витонченими кулонами;
  • ширина 4-5 мм підійде підвісок будь-якого розміру і форми – ця ширина є універсальною для чоловіків і жінок;
  • ширина понад 7 мм характерна для товстих ланцюжків, які бажано носити без кулонів.